ВДАЛИЙ ВИСТУП МИКОЛАЇВСЬКИХ БАДМІНТОНІСТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ
Закінчився особистий чемпіонат України з бадмінтонусеред юнаків та дівчат до 2007 р.н., який проходив в м.Херсон. За результатами чемпіонату 4 з 8 кубків їдуть до Миколаєва!
Юний бадмінтоніст Іван Царегородцев став абсолютним переможцем цих змагань й отримав
три найвищі нагороди.
Також прославили область та здобули високі нагороди Романюк Єгор, Кунін Владислав, Ванцаровська Ярослава, Корягіна Марія!
Щирі вітання з нагоди перемоги спортсменам та тренеру висловлюють Голова Миколаївської обласної ради та депутатський корпус!
Також зазначимо, що сьогодні розпочнеться командний чемпіонат України серед юнаків і дівчат 2007 р.н., тому щиро сподіваємось на перемогу наших спортсменів!
Нашу область представляє 6 команд! Вдалих виступів та гідних суперників!
-----------------------------
Засідання президії Миколаївської обласної ради відбулось 16 грудня 2025 року о 13.00
12 грудня 2025 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки
11 грудня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
11 грудня 2025 року о 09.15 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | ||||
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
| 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
| 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |

Антон Вікторович









