СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕФОРМУВАННЯ ВТОРИННОЇ ЛАНКИ МЕДИЦИНИ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15722549215db6b4c95534e-300x300.jpg)
Сьогодні в Миколаївській обласній раді проходить програма одноденної фахової майстерності для представників обласної та районних рад на тему: «Стан та перспективи реформування вторинної ланки медицини». Ця програма є частиною проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»(ПУЛЬС), впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.
Модератором заходу є Костянтин Надутий – експерт з медичних питань УАРОР, член Координаційної Ради УМЕС, Член Президії Української Лікарської Ради. І сьогодні він піднімає актуальні питання перед представниками влади та лікарями:
- Про прагнення при реформуванні медичної системи (збільшення зарорбітку,мати впевненість на перспективу, мати кращі стосунки з оточуючими, фінансову підтримку, виявити цікаві ідеї ведення бізнесу)
- Про перехід від бюджетування до отримання держзамовлення ( пояснено відмінності при двох різних підходах, пояснюються основні переваги та ризики)
- Про відмінності бізнес-планування комерційного і соціального підприємства
- Про бізнес-ідеї та варіанти втілення.
Сьогодні Костянтин Надутий пояснює сутність бізнес-планування некомерційного підприємства, можливі напрямки розвитку некомерційних підприємств, альтернативи і диверсифікації видів лікування.
В процесі семінару передбачаються дискусії, запитання та відповіді між модератором та учасниками.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович