ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ТА АНАТОЛІЙ КАТРИЧ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ ІЗ НАТАЛІЄЮ БІЛАК СТОСОВНО ПРАВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ВИПРАВНИХ ЦЕНТРАХ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15797984735e29cfc92d83b-300x300.jpg)
Вікторія Москаленко, депутат Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич провели робочу зустріч із заступником начальника управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Наталією Білак.
Предметом зустрічі було обговорення двох ключових питань – співпраця Миколаївської обласної ради з Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації та можливістю надавати підтримку воїнам АТО, які зараз перебувають у виправних центрах.
Сьогодні є чимало воїнів АТО, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають у виправних центрах. Вікторія Москаленко підтримує ідею надання їм різного роду допомоги – юридичних консультацій, психологічної та моральної підтримки.
Напрямок роботи, пов'заний з підтримкою та допомогою сім'ям загиблих Героїв АТО курує радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко. Якщо Ви залишились наодинці зі своїм горем чи зіткнулись з рядом бюрократичних питань, опинились у складній життєвій ситуації - звертайтесь до радника голови Миколаївської обласної ради Вікторії Матієнко.
Сподіваймось на успішне втілення розробленої сьогодні стратегії співпраці вже найближчим часом.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович