ЧЕРЕЗ ЗВОЛІКАННЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДА 4 ДІТЕЙ І ДОСІ НЕ ОТРИМАЛИ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ НА ЛІКУВАННЯ, ХОЧА Є ПОЗИТИВНЕ РІШЕННЯ КОМІСІЇ
02.04.2020
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15858246965e85c3b8ba11b-300x300.jpg)
Чотири родини з Миколаївської області, діти яких мають важкі захворювання і досі не отримали допомогу, хоча Комісія з надання одноразової грошової допомоги на обстеження і лікування дітей відбулася більше місяця тому (17 та 20 лютого) й родини отримали позитивний результат стосовно їх справ.
Незрозумілою залишається позиція департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА – розпорядник коштів, який без вказаних на те об’єктивних причин не переводить кошти на рахунки родин.
Сьогодні одна родина перебуває в Туреччині, вкрай потребує грошової допомоги. Дитина має онкологічне захворювання, уже втратила одне око. Зволікання чиновників Миколаївської ОДА можуть коштувати дитині як мінімум зору, а то й життя.
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку