ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПАЛАМАРЮКА ПЕТРА МИКОЛАЙОВИЧА
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15928050295ef046a5894fc-300x300.jpg)
Сьогодні, 23 червня, свій день народження святкує депутат Миколаївської обласної ради Петро Миколайович Паламарюк. Петре Миколайовичу, в сьогоднішній день Ви вступаєте мудрою, впевненою у собі людиною, яка має стійку життєву позицію і особливий погляд на суспільні процеси. Тож, сьогодні мені хочеться від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради сьомого скликання, працівників виконавчого апарату облради привітати Вас з цим святом і побажати продовжувати так само завзято працювати на благо громади Миколаївщини, залишатися відповідальним, серйозним і надійним колегою. Нехай здійснюються усі Ваші мрії, поруч будуть люблячі рідні, старі друзі та надійні партнери! Душевного спокою та благополуччя Вам і Вашій родині!
З днем народження!
Голова Миколаївської обласної ради
Вікторія Москаленко
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович