МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ ПОГОДЖУЄ ПЕРЕДАЧУ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ТРУДОВІ РЕЗЕРВИ» У ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ МИКОЛАЇВЩИНИ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15942057745f05a64ea2915-300x300.jpg)
Міністерство освіти і науки України погоджує передачу на баланс Миколаївської обласної ради спорткомплексу «Трудові резерви», якщо будівлю не передадуть приватній особі.
Про це йдеться в документі, який опублікувала голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко.
У рішенні Міносвіти йдеться про те, що рішення обласної ради відомство готове було підтримати ще в жовтні 2019 року, але пакет документів, який зібрала облрада, був неповним. Нарешті, в липні 2020 року, маючи всі необхідні документи, Комісія при Міністерстві погодила передачу спорткомплексу.
Також в рішенні йдеться, що будівлю передають тільки за умов, які позначені в рішенні обласної ради від 12 червня. У самому рішенні йдеться про те, що обласна рада забирає будівлю на свій баланс, погоджуючись використовувати його тільки за цільовим призначенням і не віддавати приватній особі.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович