ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВЗЯЛА УЧАСТЬ В НАРАДІ З ПИТАНЬ РЕАЛІЗАЦІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ РЕФОРМИ
31.08.2020
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15988541235f4c93eb3e230-300x300.png)
Питання функціонування об’єднаних територіальних громад в умовах реалізації адміністративно-територіальної реформи розглянули на нараді в Миколаївській обласній раді
Питання функціонування новостворених об`єднаних територіальних громад в умовах реалізації адміністративно-територіальної реформи, як лише маленької частинки великої реформи децентралізації влади, обговорювали учасники наради, яка відбулась у сесійній залі адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради 28-го серпня.
В нараді взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та директор ГО «Інститут розвитку територій», експерт з питань місцевого самоврядування й адміністративної реформи Юрій Ганущак.
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку