НА ЗАСІДАННІ ПЕРШОЇ СЕСІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VIII-ГО СКЛИКАННЯ
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/16075318115fd0fd23b966f-300x300.jpg)
Головою Миколаївської обласної ради восьмого скликання стала Ганна Замазєєва – представник політичної партії «Слуга народу». Таке рішення, шляхом таємного голосування, ухвалене депутатським корпусом в ході засідання першої сесії Миколаївської обласної ради восьмого скликання. За обрання Ганни Володимирівни свої голоси віддали 52 депутата. І лише 7- не голосували.
Ганна Володимирівна Замазєєва закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія». Магістр за фахами «Політологія та державне управління», «Фінанси та кредит», кандидат економічних наук. У фінансовій сфері вона працювала з 19 років. 14 років поспіль обіймала керівні посади.
Першим заступником голови Миколаївської обласної ради обрано Володимира Олександровича Фроленка – представника політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Кандидатуру Володимира Олександровича у сесійній залі підтримали 58 депутатів обласної ради. Вибори першого заступника голови обласної ради теж відбувалися шляхом таємного голосування.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович