54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Сайт відновлює свою роботу після кібератаки. Інформація в процесі актуалізації.

На майданчиках Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру пройшов 14-й фестиваль театрів «Молоко»

14.07.2021

Пройшов 14-й фестиваль театрів «Молоко», який на тиждень з 02 до 07 липня об’єднав три міста України: Миколаїв, Одесу та Херсон. Фестиваль проводився за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації; Миколаївської обласної ради; управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Майже всі заходи фестивалю відбувалися на майданчиках Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, директор-художній керівник якого, заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун, є генеральним директором фестивалю.

Мета фестивалю «Молоко» - популяризація українського та україномовного театру, стимулювання розвитку театральних діячів, демонстрація досягнень творчих колективів, встановлення і розвиток довгострокового культурно-творчого обміну підвищення професійного рівня.

Цього року Миколаїв приймав фестиваль цілих три дні, за які було показано 6 вистав, 2 кіносеанси та творчі зустрічі з видатними митцями України. Професійний рівень показаних вистав був високим. До Миколаєва завітали професійні театральні колективи з Києва, Кропивницького, Рівного, Івано-Франківська, Харкова.

Під час фестивалю миколаївські глядачі вперше зустрілися з ліриком та мультиінструменталістом Андрієм Ляшуком. На протязі двох днів на літньому театральному майданчику театру відбувся перегляд фільмів про Василя Стуса «Заборонений» та фільм Руслана Горового «Вище неба», а також зустріч з авторами сценарію Артемієм Кірсановим та Сергієм Дзюбою, які поспілкувалися з глядачами, а також презентували свої книги.

Вистава Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка за книгою Марії Матіос «Нація» та копродукція Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша та Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка «Не плачте за мною ніколи» торкнула до глибини душі. Комедійна моновистава «СуперСтар» від оригінального київського актора і звукоімітатора Олексія Красних покорила глядача, такого на сцені театру ще не було. Завершили фестиваль театрів «Молоко» у Миколаєві прем’єрою вистави Б.Томас «Тітонька на мільйон». Музична комедія «Тітонька на мільйон» отримала диплом за участь у фестивалі.

ПОДІЇ

Розпорядженням голови обласної ради від 02.10.2025 р. №383-р скликано тридцять першу позачергову сесію Миколаївської обласної ради восьмого скликання, яка відбудеться 09 жовтня 2025 року об 11 годині у м. Вознесенськ Миколаївської області.

29 вересня 2025 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації

29 вересня 2025 року об 11.00 відбудеться засідання постійної комісії  з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

26 вересня 2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісії  з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності

25 вересня 2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

25 вересня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій

24 вересня 2025 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації

23 вересня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності

23 вересня 2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку