В Миколаївській обласній дитячій лікарні розпочали ремонт неонатального відділення
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/162688518860f84c448b71f-300x300.jpg)
В неонатальному відділенні КНП «Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня» розпочався капітальний ремонт. Наразі тривають підготовчі (демонтажні) роботи.
Аби проконтролювати процес, сьогодні до медичного закладу з робочим візитом приїхав перший заступник голови обласної ради Володимир Фроленко.
Згідно проєкту підрядник має:
- зробити капітальний ремонт усіх приміщень;
- замінити вікна та двері;
- встановити сучасні системи водопостачання, опалення, вентиляції, кондиціонування та освітлення;
- оновити меблі тощо.
Загальний кошторис проєкту – 19 мільйонів гривень. Замовник – управління капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації. Тендер на проведення ремонтних робіт виграла фірма «Антарес-БУД».
«Щоб капітальний ремонт відділення закінчився чітко у встановлені строки, я буду особисто контролювати роботи на кожному етапі. Втім, одразу зазначу, що наразі ми маємо невизначеність із повним фінансуванням проєкту. На початкові роботи було виділено 3 мільйони гривень. Ще мільйон депутати перерозподілили на засіданні бюджетної комісії 16 липня. Знайти залишок суми в обласному бюджеті буде доволі складно. Тому сподіваємося на допомогу держави та разом з відповідальними чиновниками з облдержадміністрації будемо шукати додаткові джерела фінансування» - зауважив Володимир Фроленко.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович