« Восени 2018-го в експлуатацію має бути здана перша черга об’єкту»,- Петро Порошенко побував на будівництві табірного містечка у польовому таборі 235 МЦПП на полігоні «Широкий Лан»
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15271422825b06578aba005-300x300.jpg)
23-го травня, перебуваючи з одноденним візитом у Миколаївській області, Президент України Петро Порошенко відвідав будівництво табірного містечка у польовому таборі 235 МЦПП на полігоні «Широкий Лан» у селі Михайлівка Миколаївського району. На будівництві 11 казарм працює «Вінницька будівельна компанія». Протягом останнього часу ту т здійснено гідроізоляцію підлоги,виконано роботи по розбивці приміщень , вже завезено систему вентиляції , закінчено монтаж стель. Середня готовність об’єкту, якщо брати по усім 11 казармам, складає 50%. Кожна чоловіча казарма розрахована на 240 чоловік особового складу. Жіночі на 140.
« Ви бачите, що за один рік тут споруджено 11 казарм, кожна з яких може прийняти 2 роти. Вони абсолютно сучасні і безпечні. Це абсолютно нові підходи. Нова їдальня, вирішено питання теплопостачання, водопостачання і енергозабезпечення»,- заявив Президент України.
Кожна казарма – то автономний будинок: зі своїм теплопунктом і електричною щитовою. Вони повністю незалежні одна від одної.
« Якщо у якійсь казармі відсутній підрозділ і немає необхідності вмикати на повну потужність опалення, його можна зменшити до експлуатаційного мінімуму у 16 градусів. Щойно підрозділ заїжджає, тепло подають у необхідному температурному показнику»,- акцентував Олександр Войнолович.
Перебуваючи на об’єкті Петро Порошенко поставив завдання восени 2018-го здати в експлуатацію першу його чергу.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович