Ганна Замазєєва : Багаторічне питання ремонту дороги до села Горохівка нам вдалося вирішити за два місяці
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/162988294861260a44779d9-300x300.jpg)
Для жителів Воскресенської ОТГ відновили аварійну дорогу, яка веде від траси Н-11 до села Горохівка.
Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва у мережі Фейсбук.
Вона зазначила, що більш десяти років мешканці села Горохівка зверталися до влади з проханням відремонтувати дорогу О-151113 (від адміністративної дороги Н-11 до Горохівки). Вздовж дороги, яка з року в рік знаходиться в критичному стані, розташовані багато підприємств (зернотрейдери, нафтопереробні, асфальтні заводи тощо). В свою чергу, фури їдуть до них суцільним потоком і вщент руйнують дорогу. За минули роки влада так і не змогла вирішити це питання.
«10 років пил від розбитого асфальту летів у їх оселі, а швидкі і маршрутки не могли доїхати. 10 років дістатися до ЖД станції «Горохівка» було справжнім подвигом. Коли люди у черговий раз перекрили трасу, я відразу ж поїхала особисто розібратися у цьому питанні. Поспілкувалася з місцевими мешканцями. Побачила той жах, з яким їм доводилося стикатися щодня», - повідомила Ганна Замазєєва.
В березні цього року, після зустрічі з мешканцями Воскресенської ОТГ Ганною Замазєєвою, було ініційовано засідання транспортної комісії на якої прийнято рішення, що у липні буде розпочато ремонт дороги у районі села Горохівка у рамках експлуатації. Оскільки це тимчасова міра, паралельно також буде готуватися проект на будівництво дороги від траси Н-11 до залізничного переїзду. Попередньо дорогу планується відремонтувати за технологією ресайклінг (нижній шар у бетоні, верхній – асфальтове покриття).
На сьогодні ремонт завершено. «Сьогодні у Горохівку вже можна легко дістатися. Нове асфальтобетонне покриття постелено. Підсилення основи дороги допоможе витримувати навантаження від фур. До жителів, нарешті, може доїхати швидка допомога, маршрутка або, елементарно, машина з продуктами для магазину. Так символічно, що саме до Дня Незалежності України ремонт покриття завершився. Адже комфорт і здоров'я жителів Миколаївщини - мій пріоритет», - акцентувала Ганна Замазєєва.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович