Перший аукціон з оренди комунального майна облради завершено!
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1630389842612dc6522926a-300x300.jpg)
На сьогодні, перші аукціони, які проходили у три етапи на ProZorro – електронній системі публічних закупівель, завершені. Яскравим прикладом став переможець одного з аукціонів, який орендуватиме приміщення у КНП «Обласна клінічна лікарня» для аптечного пункту.
Завдяки новому методу вибору орендатора, стартова ціна за приміщення збільшилася з 1 862,19 грн до 30 050,00 грн. Відповідно, до обласного бюджету надходитимуть у 16 разів більше фінансів, які будуть направлені на розвиток Миколаївщини.
Нагадаємо, що з червня цього року у Миколаївській облраді був створений відділ обліку, контролю та оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Який допомагає забезпечити прозорість та рівні умови для орендаторів, а ще збільшення надходжень до бюджету від оренди комунального майна.
Також, зараз тривають і інші аукціони. Інформацію про них ви можете знайти в Електронній торговій системи на нашій сторінці Миколаївської обласної ради.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович