У Миколаєві вшанували пам'ять жертв Голокосту
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/164328275261f28140aaf30-300x300.jpg)
Сьогодні, 27 січня, у Миколаєві вшанували пам’ять жертв Голокосту.
Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на своїй сторінці в Facebook.
Покласти квіти до меморіалу прийшла керівник виконавчого апарату Миколаївської обласної ради Тетяна Лабарткова, представники ОДА та міста, а також небайдужі городяни.
«Ми пам'ятаємо про цю трагедію ще й тому, що на нас лежить велика відповідальність. Аби не допустити повторення подібних подій і робити все можливе для боротьби з ненавистю та стериотипами, які породжують насильство та дискримінацію», – наголосила Ганна Замазеева.
Важливо завжди пам’ятати про трагедії, які сколихнули світ, та вшановувати пам’ять загиблих, аби ніколи цього не повторити.
Довідково: 27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
Під час Другої світової війни нацисти вбили близько 6 млн євреїв, а масовою братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр, там загинуло понад 1,5 млн осіб. У Миколаєві на місці, де було розстріляно більше 10 тисяч євреїв, зведено меморіал.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович