Ганна Замазєєва привітала жителів Миколаєва з Днем єднання
Сьогодні вся країна уперше в історії відзначає День єднання.
У Миколаєві майже 400 людей о 9:30 зібрались у сквері "Юних героїв" для підняття найбільшого в області державного прапора та виконали гімн України.
“Ми різні – у наших переконаннях, релігії, освіті, захопленнях, політичних поглядах та смаках. Але водночас ми усі любимо Україну, Миколаївщину. Ми готові боронити наш дім і захищати майбутнє наших дітей. Ми сміливо заявляємо світу про себе у спорті, мистецтві, технологіях та літературі. Ми українці і зробимо усе, щоб зберегти суверенітет та цілісність нашої країни”, - наголосила Ганна Замазєєва.
Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого.
У День єднання Державний Прапор України підняли на будівлях усіх населених пунктів країни, а о 10:00 – було виконано Державний Гімн.

Антон Вікторович









