Ганна Замазєєва: потреби обласних лікарень на постійному контролі обласної влади

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з очільником обласного управління охорони здоров’я Максимом Безносенко, депутатом ВРУ Максимом Дирдіним та депутатами Миколаївської області Ігорем Савченко та Віталієм Порхуном відвідали КНП «Первомайська центральна районна лікарня» та «Первомайська ЦМБЛ»
Ганна Замазєєва зазначила, що на сьогодні лікарні забезпечені усіма необхідними медикаментами.
«Для більш ефективного лікування наших поранених військових є потреба у додатковому обладнанні. Тож одразу звернулася від обласної ради та гуманітарних штабів до європейської спільноти за допомогою. Забезпечимо усім необхідним найближчим часом!», - акцентувала Ганна Замазєєва.
Також голова обласної ради Ганна Замазєєва повідомила, що ситуація з Ковідом наразі контрольована.
«Ковід є, він нікуди не дівся, але відсутність скупчення людей та масова вакцинація зробили свою справу - високих показників інфікування Н не маємо. Вакцинуємося у звичайному режимі», - зазначила Ганна Замазєєва.
Розпорядженням голови обласної ради від 02.10.2025 р. №383-р скликано тридцять першу позачергову сесію Миколаївської обласної ради восьмого скликання, яка відбудеться 09 жовтня 2025 року об 11 годині у м. Вознесенськ Миколаївської області.
25 вересня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
24 вересня 2025 року о 10.00 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
23 вересня 2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки

Антон Вікторович