Дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1652170339627a1e636dafe-300x300.jpeg)
Цього року Дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України.
24 лютого 2022 року рашисти – фашисти XXI століття, реалізували свій лозунг останніх років «можем повторить». О четвертій ранку, наслідуючи гітлера, вони вдарили ракетами по мирним містам нашої країни… Вже третій місяць гинуть найкращі сини та доньки України. Зруйновані сотні міст та сіл...
Українці, як і увесь цивілізований світ, пам’ятають звірства нацистів і подвиг тих, хто його переміг 77 років тому.
Кожного разу, покладаючи квіти до меморіалів Другої світової війни ми говорили: «Ніколи знову!». А сьогодні, боронимо весь світ від тих, хто наслідує фашистів і чинить такі ж звірства, як і вони.
Для рашистських окупантів немає нічого святого - вони зганьбили пам’ять про своїх пращурів, які в XX столітті боролися з гітлерівськими нацистами.
Пам‘ятаємо історію, безмежно дякуємо та низько вклоняємося нашим ветеранам, що перемогли нацизм у Другій світовій війні. Вічна пам’ять усім загиблим у тій війні…
Сьогодні ж ми підтримуємо і віримо в наших військових, які стали на боротьбу з сучасним фашизмом та захищають СВОБОДУ й НЕЗАЛЕЖНІСТЬ не тільки України, а й усього світу!
Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович