Ганна Замазєєва зустрілась з родинами військових, які зараз знаходяться у полоні
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/167421680363ca85632082b-300x300.jpg)
Голова Миколаївської обласної ради, уповноважена Координаційного штабу Ганна Замазєєва разом із заступником командувача ВМС ЗС України Андрієм Урсолом, заступницею директора Національного Інформаційного Бюро Вікторією Петрук, представникам Нацполіції та СБУ зустрілась з родинами оборонців 36-ої окремої бригади імені контрадмірала Михайла Білинського та 1-го окремого батальйону морської піхоти.
Зустріч відбулася у Регіональному представництві Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону.
На запит рідних обговорили порядок обмінів військовополонених. Ганна Замазєєва зазначила, що згідно з Женевською конвенцією некомбатанти разом із жінками, пораненими та важкопораненими мають право на першочерговість в обмінах.
Родичі полонених військовослужбовців отримали пояснення від заступника командувача ВМС щодо співпраці командування морської піхоти з Координаційним штабом та його регіональними представництвами. Представниця НІБ зазначила, що отриману родичами військовополонених інформацію з відкритих джерел необхідно передати до Національного інформаційного бюро (гаряча лінія - 1648) та Координаційного штабу.
Серед іншого, близькі морпіхів отримали консультації щодо статусу військовослужбовців після звільнення, а також щодо комунікації з військовими частинами та роль МКЧХ у підтверджені інформації щодо військовослужбовців, які ймовірно перебувають у полоні.
«Вдячна своїй команді, колегам із суміжних структур та рідним наших Героїв, які знаходяться із нашим представництвом на постійному зв`язку. Ми усі робимо одну справу, головною метою якої є повернення наших Захисників та Захисниць додому!», - зазначила Ганна Замазєєва.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович