Ганна Замазєєва вручила волонтеркам відзнаки Миколаївської обласної ради
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/167670914663f08d1aef63d-300x300.jpg)
Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва вручила відзнаки Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая» та грамоти волонтеркам Миколаївського регіону.
Ганна Замазєєва відмітила, що саме жінки були одними з перших, хто став на захисті гуманітарного фронту. Вони допомогли тисячам військових, десяткам тисяч цивільних.
«Цей рік показав кожному з нас, наскільки важлива єдність українців, взаємодопомога та відданість. За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху в умовах воєнного стану, активну благодійну і гуманістичну діяльність та активну громадську позицію нагородила волонтерок найвищою відзнакою Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая» та грамотами. Подякувала кожній. Завдяки таким людям ми вистояли і точно переможемо!», - зазначила Ганна Замазєєва.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович