Антон Табунщик: Війна значно вплинула на бізнес Миколаївщини, але ми вже працюємо для його відновлення
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1684912773646dba85889f2-300x300.jpg)
Вчора, 23 травня, перший заступник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов та заступник начальника Миколаївської ОВА Микола Марінов провели зустріч з представниками бізнесу Миколаївської області.
Під час зустрічі обговорили потреби та проблеми бізнесу в умовах повномасштабної війни. «Такі зустрічі надалі будуть регулярними, адже підтримка таких підприємств – це наш економічний розвиток та потенціал. Це робочі місця, податки, розвиток та привабливість для інвесторів, зокрема – данських. Нагадаю, що нещодавно під час зустрічі із Надзвичайним і Поважним послом Данії в Україні Олє Егберг Міккельсеном, запропонував йому працювати в напрямку залучення данського бізнесу до нашої області, адже ми маємо для цього ресурси», - зазначив Антон Табунщик.
Також на нараді обговорили підтримку підприємств Миколаївщини з боку держави. Для цього створюються спеціальні програми та механізми взаємодії бізнесу і держави. «Через російську агресію ми отримали значні економічні збитки: і через обстріли, і через евакуацію, і через небезпечні умови для роботи. Але разом ми подолаємо ці труднощі!», - запевнив Антон Табунщик.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович