Снігурівка отримала матраци для облаштування центру ВПО
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/169037393464c10f2e2d532-300x300.jpeg)
Днями перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик у співпраці з благодійним фондом «Сучасне село та місто» і народним депутатом України Антоном Яценко передали до Снігурівки 50 матраців для допомоги цивільному населенню. Начальник Снігурівської військової адміністрації Іван Кухта зазначив, що громада використовуватиме їх для кількох напрямків:
– допомогу людям, які постраждали внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС;
– для потреб центру внутрішньо переміщених осіб та людей, які відновлюють своє житло і тимчасово не мають, де жити на час ремонту.
«Зараз ми працюємо над облаштуванням місця компактного поселення внутрішньо переміщених осіб. Це буде на базі одного з комунальних підприємств міста. Плануємо зробити такий центр, що вміщуватиме до 100 осіб. Дякую благодійникам за надану допомогу!» – зазначив Іван Кухта.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович