Южноукраїнська та Звягельська громади налагодили партнерство
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/169053197564c3788747975-300x300.jpg)
Южноукраїнська територіальна громада Миколаївської області та Звягельська громада Житомирської області підписали Меморандум про партнерство і співпрацю.
Про це повідомляє офіційний сайт Звягельської міської ради.
Територіальні громади мають спільне місто-побратим Белхатув (Республіка Польща). Преставники влади, бізнесу, молодь з обох громад неодноразово зустрічалися на різноманітних всеукраїнських та міжнародних заходах.
Секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко: "Звягельська громада стала першою, з ким було підписано меморандум про співпрацю".
Звягельський міський голова Микола Боровець висловив надію, що співробітництво між громадами буде плідним та взаємовигідним і допоможе в складних умовах сьогодення ефективніше вирішувати питання життєдіяльності громад.
Нагадаємо, за даними Моніторингу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади станом на 1 липня 476 громад уклали 315 договорів про міжмуніципальне співробітництво. Найчастіше громади співпрацюють між собою у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту.
За інформацією - https://decentralization.gov.ua/news/16967
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович