Привітання першого заступника голови Миколаївської обласної ради Антона Тубунщика з Днем Української Державності
28.07.2023
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/169053249664c37a905899f-300x300.jpg)
Сьогодні ми відзначаємо свято нашої тисячолітньої історії – День Української Державності.
У цей день ми вшановуємо тисячолітні українські традиції, історію та споконвічну Свободу нашої країни. 1035 років тому князь Володимир Великий охрестив Русь-Україну, звідки йдуть витоки нашої державності.
Історія України налічує безліч томів з найрізноманітнішими подіями, злетами і падіннями, війнами та боротьбою за незалежність. Сьогодні ми знову боремося за Волю з ворогом, що посягає на наші території вже сотні років.
Здобули Незалежність тоді – зробимо це ще раз! Як би ворог не намагався переписати історію під свої пропагандистські настрої, увесь цивілізований світ знає, де правда. А правда завжди перемагає.
Слава Україні!
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку