«Розширюємо коло партнерів для допомоги населенню», – Антон Табунщик про підписання меморандуму між обласною радою та благодійною організацією
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/169104796964cb582104fe7-300x300.jpg)
Днями перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик відвідав один з благодійних центрів Миколаєва – Регіональну асоціацію територіальних громад. Вони підписали Меморандум про співпрацю у багатьох напрямках. Очільник облради зазначив, що найголовніший пріоритет – допомога постраждалому населенню через дії росіян.
«Голова правління Сергій Власенко розповів, що будівля асоціації та її структурного підрозділу – Міжнародний волонтерський центр «4UA» потрапила під обстріл минулого року, але це не заважає благодійникам впроваджувати нові проєкти та паралельно відновлюватися! Зараз тут працюють над кількома масштабними програмами, серед них – відкриття пункту видачі очищеної води. Для цього тут облаштовують скважину та систему фільтрації. Масштаби великі!», – каже Антон Табунщик.
Волонтери асоціації спільно з ізраїльськими партнерами у перші місяці повномасштабної агресії організували більше 50 евакуаційних автобусних рейсів з Миколаєва до Польші, брали участь у пошуково-рятувальних роботах у Херсоні після теракту на Каховській ГЕС, та за допомогою помп ліквідовували наслідки підтоплення. Команда з 70 волонтерів щодня обслуговує від 300 до 500 людей.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович