Антон Табунщик долучився до патріотично-спортивних заходів «Плавання нескорених» у Софіївський громаді
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/169297433864e8bd028d14d-300x300.jpg)
Днями перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик відвідав патріотично-спортивні заходи «Плавання нескорених» у Софіївський громаді Баштанського району. Змагання присвятили памʼяті Героїв, котрі загинули в боротьбі за незалежність України. Це 12 воїнів з Баштанського району, котрі за мирного життя професійно займалися різноманітними видами спорту та досягли значних вершин, четверо з них – Герої України.
«За першість змагалися військові, мешканці громади, ветерани спорту та школярі. Організатори вручили представникам військових батальйонів освячені прапори у банках «Прапор Перемоги». Їх можна буде відкрити після перемоги України, але вони оберігатимуть наших бійців на фронті», – розповів Антон Табунщик.
На заході також презентували першу частину зібрання «Гуде подзвін за Героями», де зібрані історії загиблих військових, які були спортсменами.
«Життя кожного з них забрав російський терор, і ми ніколи не забудемо про це та ніколи не пробачимо. Такі настрої бачив у тих, хто змагався за першість у плаванні.
Такі заходи важливі для нашого суспільства та зокрема молодого покоління. Ми знаємо ціну нашої перемоги та памʼятатимемо кожного Героя, який віддав життя за нашу країну», – додав Табунщик.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович