Привітання першого заступника голови Миколаївської обласної ради Антона Табунщика до 86-ої річниці утворення Миколаївської області
22.09.2023
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1695372318650d541e71227-300x300.jpg)
Миколаївщина відзначає 86 років
Рівно 86 років тому на мапі України зʼявилася нова область – Миколаївська. На нашому шляху нам випало безліч випробувань, але кожне з них ми долали з гідністю та впевненістю у завтрашньому дні!
Зараз ми знову стикнулися з черговим випробуванням – російською агресією. Ми вистояли, Збройні Сили України звільнили майже всю територію області від орків.
За ці складні півтора року боротьби за свободу ми знову впевнилися, що Миколаївщина – вільна, войовнича і сильна. І такою нашу область роблять наші люди, які одразу пішли захищати свою землю. Я пишаюся кожним. Разом ми неймовірна сила!
Для кожного Миколаївщина має свій сенс. Для когось це спокій, для когось – щастя, успіх, робота, спогади про подорожі, заходи сонця, кораблебудування, навчання і ще багато чого. Вірю, що незабаром до цього додасться ще одне слово – «мир».
Переможемо!
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку