Проєкт "Посилення спроможності закладів охорони здоровʼя" вже успішно працює на Миколаївщині
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1696576379651fb37b975c5-300x300.jpeg)
Вчора, 05 жовтня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик провів зустріч в обласному госпіталі ветеранів війни, де вже працює проєкт "Посилення спроможності закладів охорони здоровʼя та формування стійкості працівників медсфери", що реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи Олени Зеленської. Керує втіленням в життя цієї державної програми у Миколаївській області, відповідно до розпорядження начальника ОВА Віталія Кіма, його заступник Юрій Гранатуров. Разом із координаторкою проєкту, старшим експертом з психічного здоровʼя Координаційного центру КМУ Любовʼю Чигринською, регіональною координаторкою Русланою Омелянчук , начальником обласного управління охорони здоров’я Максимом Безносенко й керівницею шпиталю Оленою Кузьміною обговорили деталі цієї програми.
Через повномасштабне вторгнення потреба в допомозі психологів постійно зростає у людей будь-якого віку – від дітей до пенсіонерів похилого віку. Задача держави – забезпечити здорове майбутнє українців, а тому такі ініціативи важливіші, ніж здається. Для цього в рамках проєкту для посилення спроможності закладів охорони здоров’я та формування стійкості працівників медичної сфери у трьох областях на базі 9 лікарень працюють 15 психологів, які пройшли відповідне навчання. У Миколаївській області це госпіталь ветеранів війни, обласний центр психічного здоровʼя та міська лікарня №4.
Психологи навчалися протягом трьох місяців у різноманітних напрямках надання допомоги як колегам-медикам, так і пацієнтам.
«Оглянули, як працює такий спеціаліст у госпіталі та поспілкувалися стосовно перших результатів його роботи. Хочеться, аби мережа цього проєкту розширювалася і в кожній громаді працював психолог для допомоги населенню. Зараз ми проживаємо надскладний період, але ми разом подолаємо всі труднощі. Працюємо на перемогу!», - зазначив Антон Табунщик.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович