Піротехніків та фельдшерів ДСНС нагороджено за внесок у розмінування територій Миколаївської області
27.12.2023
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1703680775658c1b07d3ed0-300x300.jpg)
На території Миколаївської області тривають роботи з розмінування. Для виконання даного завдання на даних час працює 36 піротехніків та 8 фельдшерів ДСНС, 16 з яких (12 піротехніків та 4 фельдшери) — співробітники інших гарнізонів. Миколаївським фахівцям допомагають колеги з Київської та Кіровоградської областей, а також 3 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України. Наразі, в рамках ротації особового складу, залучені співробітники повертаються до своїх гарнізонів, їх зміняють колеги з інших регіонів.
Сьогодні, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов та начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Микола Панасенко зустрілись із саперами й фельдшерами та подякували за внесок у справу розмінування території області від вибухонебезпечних предметів, а також вручили відомчі відзнаки й почесні грамоти.
За інформацією Головне управління ДСНС України у Миколаївській області
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку