Миколаївська обласна рада прийняла програму щодо житла військовополоненим
09 березня під час п’ятнадцятої позачергової сесіі Миколаївської обласної ради депутати обласної ради ухвалили низку важливих рішень для функціонування області в умовах війни, у тому числі й зміни до обласної програми соцзахисту «Турбота». Тож, прийнята Миколаївською обласною радою програма щодо житла для військовополонених є першим в Україні пілотним проектом.
Про це повідомила голова облради Ганна Замазєєва.
«Миколаївська обласна рада вчора одностайно підтримала програму щодо житла для військовополонених. Це пілотний проєкт – перший в Україні, створений і ухвалений саме на Миколаївщині, і впевнена, що за цим прикладом його впроваджуватимуть й інші регіони! Чому це так важливо. Ми повертаємо полонених, але часто їм нема куди повертатися! Їхні будинки знищені, пошкоджені, або знаходяться на окупованій території», – повідомила голова обласної ради.
Також Ганна Замазєєва розказала деталі програми:
- військовополонені, які планують придбати квартиру, подають відповідну заяву до Миколаївської обласної ради із пакетом необхідних документів;
- заявку має розглянути та ухвалити спеціально створена комісія із представників облради, ОВА, соцдепартаменту;
- гроші для компенсації (до 20%) будуть направлені з обласного бюджету, який наразі поповнюється і за рахунок ПДФО військових. Тобто вони допомагають нам, а ми – їм!
- у рамках цієї програми передбачається купівля у новобудовах. Тобто люди заселятимуться виключно в нові будинки, збудовані не більше як 10 років тому.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович