У Миколаєві відзначили працівників науки до професійного свята
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1715684275664343b32f0b5-300x300.jpg)
Щороку 18 травня в Україні відзначають День науки. Напередодні свята у Національному університеті кораблебудування ім. Адмірала Макарова голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, його заступник Олександр Трайтлі та начальниця обласного управління освіти і науки Алла Веліховська привітали науковців області.
Антон Табунщик вручив почесні грамоти та подяки Миколаївської обласної ради кращим представникам галузі науки в Миколаївській області та подякував за внесок у розвиток нашої області.
«Українські науковці відомі на весь світ, а нашими винаходами користуються у Європі, Америці та Азії. Цей день – свято наукових традиціій, досягнення наших вчених й своєрідне нагадування, що саме наука є основою інтелектуального потенціалу нації та її майбутнього. Наше майбутнє у надійних руках – навіть в умовах повномасштабного вторгнення ви продовжуєте працювати для створення нового і вдосконалення того, що існує», – привітав Антон Табунщик.
Також працівників науки привітав Віталій Кім та вручив подяки та грамоти Миколаївської обласної військової адміністрації. Вітаємо з прийдешнім святом!
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович