У МНАУ відбулася презентація науково-навчально-виробничих лабораторій до Дня науки
20.05.2024
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1716208280664b429896d85-300x300.jpeg)
Днями, напередодні Дня науки, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом з начальником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом привітали науковців Миколаївського національного аграрного університету з професійним святом. Вищий навчальний заклад організував презентацію науково-навчально-виробничих лабораторій Навчально-науково-практичного центру.
Зокрема, презентували лабораторію з переробки мʼяса та визначення якості мʼясних продуктів, інженерні рішення для виробництва тваринницької продукції, кафедру тракторів та сільськогосподарських машин, експлуатації і технічного сервісу.
Також Антон Табунщик вручив почесні грамоти Миколаївської обласної ради представникам університету.
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку