Антон Табунщик: Миколаївщина співпрацюватиме з Данією і в галузі енергоефективності
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/172016417166879f4b3a7cb-300x300.jpg)
У четвер, 4 липня, голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик разом з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Данії в Україні Олє Егберг Міккельсеном та керівником Офісу Посольства Королівства Данія в Миколаєві Якобом Хансеном відвідали Офіс декарбонізації, що нещодавно відкрили у Миколаєві. Під час зустрічі ознайомились з основним функціоналом Офісу та першими напрацюваннями. Зокрема, наразі команда працює над збором потреб у цій сфері та організацією відкритих обговорень з комунальними підприємствами.
Обговорили можливу майбутню участь Офісу декарбонізації у низці проєктів від Офісу Посольства. Це відновлення водопостачання, фахова підготовка працівників технічних професій, програми відновлюваної енергетики та аварійного живлення тощо. Голова обласної ради запевнив, що у цьому процесі обласна рада допомагатиме комунікувати з громадами Миколаївщини та збирати реальні потреби на місцях.
«Також проговорили цікаві ідеї з відновлення постраждалих будинків за участі данських компаній за європейськими стандартами енергоефективності. Важливо розширювати нашу співпрацю і надалі, аби відновлення Миколаївщини було корисним не лише для нас, а й для наших партнерів. Дякуємо за підтримку!» – зазначив Антон Табунщик.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович