Миколаївських дітей відправили на відпочинок до Австрії
22.07.2024
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1721652472669e54f807d74-300x300.jpeg)
Цими вихідними понад 65 дітей відправили на два тижні до Австрії на відпочинок. Це діти загиблих оборонців, військовополонених, волонтерів та військових, які обороняють країну на фронті. За підтримки Миколаївської обласної ради, Миколаївської ОВА та ГО «Оберіг Миколаївщини» відпустку для дітей організувало Посольство Республіки Австрія в Україні.
Радниця патронатної служби начальника Миколаївської ОВА Неллі Яковенко, депутатка та очільниця відповідної депутатської комісії Миколаївської обласної ради Ірина Шабільянова та представники громадської організації під час проведення дітей у дорогу разом з ними підписали прапор України. Його передадуть у Австрії.
Отже, протягом двох тижнів діти відвідуватимуть екскурсії, матимуть цікаве різноманітне дозвілля та навіть можливість пройти психологічну реабілітацію. Усі витрати бере на себе Австрійська сторона.
«Наші діти немало натерпілися через росіян. І такий відпочинок, особливо для діток цих категорій, це внесок у їхнє ментальне здоровʼя. Обласна влада підтримує усі такі можливі ініціативи, аби дати дітям можливість відпочити від реалій війни», – зазначила Ірина Шабільянова.
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку