Чотири громади Миколаївщини отримали машини для мобільних ЦНАПів від Данії
25.07.2024
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/172182655966a0fcffe3746-300x300.jpeg)
Сьогодні, 24 липня, ще чотири громади отримали спецтранспорт, що використовуватимуть у якості мобільних ЦНАПів. Це Баштанська, Первомайська, Вознесенська та Шевченківська громади. Машини придбали UNDP в Україні за співпраці з місцевими партнерами та підтримки Європейського Союзу й Уряду Данії за інформаційного супроводу Агенції регіонального розвитку Миколаївської області у рамках співпраці Миколаївщини та Данії.
Ключі представникам громад передали голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім та керівник Офісу Посольства Данія в Миколаєві Якоб Хансен.
Машини оснащені усім необхідним для надання адміністративних послуг в комфортних умовах.
«Тут є два робочих місця, генератор для підключення техніки у випадку відключень електроенергії та кондиціонер. Транспорт використовуватимуть для надання послуг у віддалених селах громад та для обслуговування маломобільних людей. Вкотре безмежно дякуємо данським партнерам за підтримку населення Миколаївщини. Кожна така допомога – це вагомий внесок у відбудову області!», – розповів Антон Табунщик.
Липень 2024
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку