54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

У Миколаєві до Дня Державного Прапора України підняли стяг

23.08.2025

У суботу, 23 серпня, до Дня Державного Прапора України підняли найбільший синьо-жовтий стяг Миколаївщини. Він є символом свободи, єдності та незламності українського народу.

 

Захід відбувся за участі голови Миколаївської обласної ради Антона Табунщика, заступника начальника Миколаївської ОВА Юрія Гранатурова, першого заступника міського голови Миколаєва Віталія Лукова, секретаря міської ради Дмитра Фалька та представників силових структур.

 

«Сьогодні синьо-жовтий стяг майорить над містами й селами не лише в Україні, чим нагадує про нашу незламність. Там, де прапор не може розгорнутися в повітрі, він живе в серцях людей, які чекають на перемогу. Це символ майбутнього, у якому панують мир, свобода і незалежність. Ми переможемо, вистоїмо, і він майорітиме у кожному місті та селі – від Закарпаття до Луганщини, від Чернігівщини до Криму», – зазначив Антон Табунщик.

 

Традиційно захід розпочався з хвилини мовчання, під час якої вшанували памʼять усіх, хто віддав життя за незалежність України.

 

Крім того, відбулося покладання квітів до пам’ятників Тараса Шевченка та В’ячеслава Чорновола – українців, які уособлюють боротьбу нашого народу за незалежність, національну гідність і свободу.

ПОДІЇ

Розпорядженням голови обласної ради від 27.01.26 №29-р скликано тридцять четверту позачергову сесію обласної ради восьмого скликання 29 січня 2026 року о 10:00.

27  січня 2026 року  о 15.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради  з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

 

">27 січня 2026 року о 14.00 відбулось засідання  постійної комісії обласної ради  з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності 

27  січня 2026 року  об 11.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку