Вдячні за свободу: У Миколаєві віддали шану Героям Небесної Сотні
20.02.2026
Сьогодні, 20 лютого, 12-ий рік поспіль Україна вшановує памʼять учасників Революції Гідності, жертовність яких стала точкою неповернення - моментом, коли українське суспільство остаточно утвердило свій цивілізаційний вибір та право жити у вільній, демократичній державі.
З цієї нагоди у Миколаєві відбувся меморіальний захід, участь у якому взяли голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров, заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров, начальниця обласного управління культури Олена Буберенко, а також представники РВА та силових структур, ДСНС, військовослужбовці та громадськість.
Присутні вшанували памʼять Героїв хвилиною мовчання, а також встановили лампадки та поклали квіти до памʼятника Небесної Сотні.
«Їхній подвиг - це нагадування про високу ціну свободи та відповідальність кожного з нас за майбутнє держави. Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, ідеали Героїв Небесної Сотні продовжують жити в мужності українських захисників і захисниць, у стійкості громадян, у щоденній праці заради Перемоги. Пам’ять про них об’єднує нас, додає сили й віри. Слава Україні! Героям слава!» – зазначив Антон Табунщик.
ПОДІЇ
13 лютого 2026 року о 12.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
Лютий 2026
| Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
| 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
| 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |

Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович
підписатись на розсилку









