54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

12 років спротиву окупації Криму: у Миколаєві вшанували боротьбу українців за суверенітет держави

26.02.2026
У четвер, 26 лютого, з нагоди відзначення 12-річчя спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також в знак підтримки територіальної цілісності і суверенітету України у Миколаєві відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора кримськотатарського народу.

У заході взяли участь перший заступник голови Миколаївської обласної ради Ігор Щербина, заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров, начальниця управління культури, національностей та релігій ОВА Олена Буберенко, ветеран національного руху кримськотатарського народу, представник Меджлісу кримськотатарського народу Абдулджемиль Ебуталипов та громадськість.

На початку церемонії присутні вшанували пам'ять загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання.

Після чого почесне право підняти Державний прапор України було надано студенту Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Глібу Шелесту, а прапор кримськотатарського народу – представнику кримськотатарського народу, учню 9 класу Миколаївського ліцею № 22 Даніяру Кудусову.

«Спротив, який розпочався 12 років тому, довів: Україну можна тимчасово окупувати, але неможливо змусити відмовитися від себе. Звільнення Криму - це не лише повернення територій, а насамперед порятунок наших громадян від репресій та терору ворога. Ми обов’язково повернемо всі окуповані території, бо свобода і гідність наших людей сильніші за будь-які тимчасові кордони», – зазначив Ігор Щербина.
Лютий 2026
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку