На Миколаївщині відбувся Х обласний конкурс «Перлини півдня»
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15308805595b3f622fa94df-300x300.jpg)
У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся Х обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з інвалідністю «Перлини півдня».
З відкриттям ювілейного X конкурсу його учасників привітали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.
Головною метою його проведення є виявлення, підтримка талановитих та обдарованих людей з інвалідністю, сприяння процесу їх реабілітації та соціальної адаптації засобами мистецтв, допомога у самовдосконаленні та самоствердженні.
Організатори конкурсу: Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації "Союз осіб з інвалідністю України",Центральна міська бібліотека ім.Кропивницького, обласна організація Національної спілки письменників України.
У кафе театру було влаштовано виставку, на якій експонувалися роботи, виконані руками людей з інвалідністю. Представлені на розсуд глядача роботи вражали своїм різноманіттям – ляльки, картини, вироби з дерева тощо.
"Ваша сила духу заслуговує на повагу. Серед присутніх тут немає переможців або переможених. В будь-якому разі ви всі є переможцями. Адже, ви сильніші за всі життєві обставини та проблеми. Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та колег-депутатів я вітаю вас з початком конкурсу і бажаю вам подальшого творчого натхнення",- зазначив Андрій Кротов на церемонії відкриття мистецького заходу.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович