ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: "НАША СПІЛЬНА МЕТА - ПРОПАГАНДА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ І ЗАНЯТЬ СПОРТОМ СЕРЕД ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ"
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15359858665b8d48ca40cdf-300x300.jpg)
Сьогодні, 3 вересня, з нагоди початку нового навчального року голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відвідала декілька загальноосвітніх навчальних закладів Вітовщини.
Зокрема, учнівський колектив Калинівської загальноосвітньої школи отримав стіл для занять настільним тенісом і комплект ракеток, подарований за ініціативи Вікторії Москаленко та команди Миколаївської територіальної організації "БПП "Солідарність".
" Хочу сказати, що низький рівень спортивного життя може загрожувати захопленням молоді алкоголем, наркотиками, комп’ютерними іграми. Тому, наша спільна мета – моя і моїх колег - депутатів Миколаївської обласної ради – реалізація соціальної політики і пропаганда спорту серед юних жителів Миколаївщини",- зазначила голова обласної ради.
Поділилась Вікторія Москаленко і найближчими планами на майбутнє по підтримці в оснащенні Калинівської загальноосвітньої школи. Серед основного тут - це реконструкція спортивної зали і насичення закладу необхідним спортивним, сучасним інвентарем, у тому числі вуличними велопарковками.
Відвідуючи Калинівську загальноосвітню школу голова обласної ради оглянула класи в яких займаються учні початкової ланки і познайомилась з їх матеріально- технічним забезпеченням.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович