На контролі депутатів ремонт доріг Миколаївської області. Спільне засідання комісій
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15169557725a6ae87c2aa81-300x300.jpg)
Під час пленарного засідання двох комісій обласної ради Андрій Максименко начальник управління інфраструктури облдержадміністрації представив депутатам новопризначеного директора ДП "Миколаївський облавтодор" Ігоря Франчука.
На 2017 рік з бюджетів усіх рівнів для проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах Миколаївщини було виділено понад 767 мільйонів гривень. Освоєно 99% коштів.
" Відразу скажу де втратили один відсоток - це Н -11. Виключно через погодні умов підрядник не встиг. Дорожнє полотно постеляно. Залишилися тільки дренажі і як наслідок узбіччя, знаки і розмітка. Це все буде дороблено як тільки дозволять погодні умови в рамках чинного договору. Тобто перенесено на 2018 рік",- зазначив в.о. начальника служби автомобільних доріг України в Миколаївській області.
Водночас, на запитання депутата обласної ради Вадима Олабіна про дефіцит коштів на відновлення доріг взагалі, Андрій Кристенко навів цифру у 7 мільярдів гривень. Саме такою була необхідність у фінансуванні на початок 2017-го року. Профінансовано 10% від потреби. По завершенні дискусії депутатами спільно із запрошеними ухвалено рішення 7-го лютого здійснити об’їзд найбільш проблемних ділянок доріг по колу: Новоодеський, Єланецький, Баштанський, Новобузький райони.
Відновлені ділянки доріг потребують зберігання. Відповідно для розміщення габаритно – вагових комплексів необхідні спеціальні майданчики. Нагадаємо, що голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк передав управлінню Укртрансбезпеки в Миколаївській області чотири нові габаритно-вагові комплекси. Їх придбали за кошти, виділені Європейською комісією. Згідно з інформацією Сергія Кривошапки на літній період Миколаївську область буде доукомплектовано іще чотирма комплексами у супроводі фахівців.
" На сьогодні в області ми маємо один майданчик на якому ми можемо здійснювати плановий габаритно-ваговий контроль. Попередньо під власну відповідальність я встановлював ці комплекси просто на дорогу. На даний час претензійно –позовна робота у суді виконується на 50 %. Тому що відсутнє необхідне обладнання для встановлення комплексів.",- заявив на комісії начальник управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області Сергій Кривошапко. Сергій Кривошапко звернувся до представників депутатського корпусу Миколаївської обласної ради з офіційним проханням щодо виділення коштів для будівництва відповідних майданчиків. Схоже звернення керівник Укртрансбезпеки в Миколаївській області адресував Службі автомобільних доріг України в Миколаївській області. При будівництві доріг обов’язково закладати кошти на облаштування майданчиків для мобільних ГВК.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович