ОДНОДЕННА ФАХОВА МАЙСТЕРНЯ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ
19-го жовтня в Миколаївській обласній раді, в рамках реалізації проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні", відбулась одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад Миколаївщини. Тема зустрічі стосувалась реформи місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні. Її модератор – представник Української асоціації районних та обласних рад, координатор проекту "Пульс" Олександр Юрійович Даниленко. У формі вільного діалогу та обміну думками учасники фахової майстерні обговорили питання реалізації реформи децентралізації і забезпечення ефективної системи місцевого самоврядування. А також проблемні аспекти та перспективи запровадження нового адміністративно-територіального устрою в нашій країні.
Проект "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (Пульс) впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
Антон Вікторович