" ЗАВДЯКИ ВАШІЙ ЩОДЕННІЙ ПРАЦІ ОБЕРІГАЮТЬСЯ ДЖЕРЕЛА ДУХОВНОСТІ, ПРАВДИ І КРАСИ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ МИКОЛАЄВА
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15417733835be5984787834-300x300.jpg)
Третій день поспіль в обласному центрі тривають урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Сьогодні, 9-го листопада у Миколаївському Академічному Художньому Російському Драматичному Театрі дякували культпрацівникам установ міста Миколаєва.
"Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення. Завдяки щоденній праці клубників, викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно оберігаються джерела духовності, правди і краси",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, вітаючи працівників культури.
Директорові Миколаївського зоопарку Володимиру Миколайовичу Топчому Вікторія Вікторівна вручила відзнаку Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною".
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович