У МИКОЛАЄВІ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ "ЧАРІВНА СТРІЧКА 2018"
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15444565415c0e895dc5b09-300x300.jpg)
Протягом двох днів, 7-9 грудня, у Миколаєві тривав Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Чарівна стрічка». Його мета – це популяризація художньої гімнастики, підвищення спортивної майстерності учасниць, виявлення талановитих спортсменок і звичайно обмін тренерським досвідом.
Учасниками були команди з Кишинева, Києва, Одеси, Херсону, Борисполя, Маріуполя, Миколаєва та Вознесенська.
8 грудня гімнасток з початком змагань вітали депутат Миколаївської обласної ради Олександр Каражей, директор Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів № 3 Миколаївської обласної ради Ірина Селіванова – Зеркаль, народний депутат України Олександр Жолобецький, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич,депутати Миколаївської міської ради В’ячеслав Карцев, Олександр Гусєв та заступник Миколаївського міського голови Олександр Омельчук.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович