Торговельні відносини України та Канади мають прекрасні перспективи розвитку, - Глава Уряду під час зустрічі з Міністром міжнародного розвитку Канади
Україна готова всебічно нарощувати двосторонні відносини з Канадою. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Міністром міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо.
«Для України Канада посідає особливе місце. Для Канади та канадців українці також мають дуже важливе значення. Ми високо цінуємо розвиток наших двосторонніх відносин і за останній час маємо їх поглиблення», - сказав Глава Уряду.
Прем’єр-міністр також наголосив, що Україна відчуває тверду допомогу Канади у відновленні територіальної цілісності та відбитті агресії Росії, та внутрішню підтримку реформ.
Крім того, сторони обговорили поглиблення економічних відносин між країнами. «Хочу наголосити, що наші економічні торговельні відносини мають прекрасні перспективи розвитку», - сказав Володимир Гройсман.
Глава Уряду також подякував Канаді за готовність прийняти наступну міжнародну конференцію з питань реформ в Україні.
-----------------------------
Засідання президії Миколаївської обласної ради відбулось 16 грудня 2025 року о 13.00
12 грудня 2025 року о 14.00 відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки
11 грудня 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
11 грудня 2025 року о 09.15 відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій

Антон Вікторович









