54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«КНП «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ» НЕ ВИСТАЧАЄ ГРОШЕЙ НА ЗАРОБІТНЮ ПЛАТНЮ»,- НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ´Я, МАТЕРИНСТВА, ДИТИНСТВА, РОЗВИТКУ ЗОН ВІДПОЧИНКУ І ТУРИЗМ

22.05.2020

Про це 21 травня, на засіданні постійної депутатської комісії Миколаївської облради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку і туризму повідомила директор Центру Світлана Федорова.
«На сьогодні нам дійсно не вистачає за травень 1,9 млн.грн. Навіть якщо ми підпишемо з НСЗУ пакет «COVID-19» (на сьогоднішній момент він не підписаний і буде підписаний, я так вважаю, не раніше червня), ми не отримаємо мільйони. Тому що НСЗУ вважаються бригади, а у нас немає бригад. Інфекційна лікарня - це одна велика бригада. У мене немає 10 анестезіологів, у мене немає, як на «швидкої», 100 бригад виїзних. А основне в цій формулі (НСЗУ) - розрахунок на бригади. Якщо швидка допомога може отримати, якщо Першотравнева лікарня, маючи 6 анестезіологів і пролікувати 5 осіб, може отримати ті так звані мільйони, то ми максимум отримаємо близько 500 тис.грн. від НСЗУ», - зазначила Світлана Федорова.
Цієї суми, яку може отримати Центр від НСЗУ по пакету «COVID-19», не вистачить на покриття всіх потреб лікувального закладу, підкреслила Федорова. Тому що, крім зарплати, величезна сума йде на пільгові пенсії, та й інші платежі з лікувального закладу ніхто не знімав.

                «Я навіть у шкоду своїм працівникам повинна платити пільгові пенсії, податок на землю, оплачувати комунальні послуги, очисні споруди. І всі кошти НСЗУ «з'їдаються» змістом лікувального закладу» - каже Світлана Федорова.
Крім того, за квітень директору КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» вдалося заощадити на зарплаті співробітників, тому що хворі на коронавірус лежали тільки в двох відділеннях (працівники цих відділень і отримали 300% зарплати, інші - звичайну зарплату). Але сьогодні хворі на COVID-19 лежать у всіх відділеннях, тому треба виплатити всім.
«На сьогодні за рахунок субвенції з державного бюджету (це було рішення облради №5 від 13 квітня) на наш заклад виділили тільки 2 млн.грн. Це при тому, що я просила 5,5 млн.грн. на зарплату. Ще 600 тис.грн. я взяла з коштів НСЗУ, які повинна була направити на інше. Ще я зекономила 1,5 млн.грн. Але все одно мені не вистачає на сьогодні, щоб заплатити зарплату за травень 1,9 млн.грн. Я готова вийти на сесію, я готова перед вами на коліна стати сплатіть будь ласка, людям зарплату, вони працюють! В інших областях до кінця року головні лікарі отримали на рахунки на зарплату від місцевих бюджетів. Я телефонувала в Одесу, Херсон, Київ, і мені все кажуть: «Та у нас лежать гроші (на рахунку) до грудня, ми розрахували», - акцентувала Світлана Федорова.
Директор КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», відповідаючи на запитання депутатів, поінформувала, що тільки на зарплату до кінця року Комунальному Неприбутковому підприємству необхідно близько 30 млн.грн. до кінця року.

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку