Президент у Зарваниці вшанував пам’ять загиблих воїнів АТО та Героїв Небесної сотні
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/15317317645b4c5f346279d-300x300.jpeg)
Під час робочої поїздки до Тернопільської області Президент Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих воїнів АТО та Героїв Небесної сотні. Глава держави взяв участь у панахиді за загиблими, яку провів митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк у Каплиці воїнам АТО.
Петро Порошенко також зустрівся з родинами загиблих Героїв, які віддали життя, захищаючи Україну. Президент поспілкувався із Марією Вітишин, матір’ю українського воїна Івана Вітишина, який загинув на Донбасі.
Іван Вітишин проходив службу у військах спеціального призначення у Криму. Влітку 2014 року, отримавши повістку, він одразу прийшов до військкомату. «Якщо не я, то хто захищатиме Україну?», — сказав матері.
У 2015 році старший сержант 80-ї окремої аеромобільної бригади Вітишин в новому терміналі Донецького аеропорту отримав поранення, а наступного дня його не стало. Рідні впізнали загиблого на фотографії, яку оприлюднили бойовики — Іван тримав світлину, на якій були зображені його доньки.
Поховали Героя в рідному селі. Меморіальні дошки на честь Івана Вітишина урочисто відкрили у селищі Велика Березовиця, де він жив, і в Тернопільській загальноосвітній школі №8, яку закінчив.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович