«Рятувальники – втілення сили та мужності всієї країни», - керівництво області відзначило піротехніків ДСН
16.08.2023
У середу, 16 серпня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та перший заступник начальника Миколаївської ОВА Георгій Решетілов нагородили рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій, які майже два місяців у складі зведеного загону проводили роботи з розмінування територій Миколаївської області.
Почесні грамоти та відзнаки отримали рятувальники з Київської, Рівненської областей, 2 та 3 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України.
Також відзначили керівника групи управління розмінуванням - заступника начальника відділу організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України у Волинській області Володимира Портуся.
Крім того, під час заходу начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Микола Панасенко вручив п'ятьом фахівцям з розмінування відзнаки Головного управління.
«Українські рятувальники самовіддані та відважні, вони щодня проявляють високий професіоналізм. Попри величезний ризик працівники ДСНС ліквідовують наслідки обстрілів російських терористів, розміновують території і продовжують рятувати цивільне населення. Я вдячний їм за цілковиту самовідданість та відвагу», – наголосив Антон Табунщик.
23 січня о 10.30 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович