54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Сайт відновлює свою роботу після кібератаки. Інформація в процесі актуалізації.

В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ УНІВЕРСАЛЬНІЙ НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ

06.02.2020

Ресторанній справі, що сьогодні стрімко розвивається в усьому світі та стає дуже актуальною, був присвячений День майбутнього фахівця «Система ресторанного обслуговування: напрямки удосконалення», що відбувся 5 лютого в обласній бібліотеці. Його учасники – студенти ВП «МФ КНУКіМ», Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій та Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика – дізналися про неординарне обcлуговування клієнтів у найепатажніших ресторанах світу, про найкращі ресторани Миколаєва, а також познайомилися із фаховими виданнями щодо удосконалення розвитку сфери ресторанного бізнесу.

Гості заходу перевірили свої знання з приготування різноманітних страв світу у вікторині «Найкмітливіший ресторатор», переможець якої отримав на пам’ять символічний приз. Увазі присутніх була представлена виставка літератури «Інноваційні ресторанні технології» з фонду бібліотеки.

 

ПОДІЇ

23 січня о 09.30  відбулось засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

23 січня о 10.30 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації 

Січень 2025
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку