54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Сайт відновлює свою роботу після кібератаки. Інформація в процесі актуалізації.

РАДНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ДОПОМАГАЄ МАТУСЯМ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

17.02.2020

Самотність і непорозуміння…Найчастіше з цим зіткаються матусі, які втратили в ході неоголошеної російсько-української війни своїх синів. Найпекучіший біль втрати. Гірше, коли на зміну душевним випробуванням додаються ще й життєві негаразди. В такий момент важливо, щоб поруч вчасно з´явилась людина, готова простягнути руку допомоги, підставити плече, вислухати і допомогти.

 

                З такими переживаннями зранку 17 лютого до радника голови Миколаївської обласної ради Вікторії Матієнко звернулася Людмила Олексіївна Ємченко. Її син на Сході захищав територіальну цілісність і незалежність країни. Повернувшись із зони бойових дій чоловік не впорався із обставинами, які його оточували і вкоротив собі віку. Після втрати сина на долю жінки обрушилась купа життєвих негараздів і перепитій. У розпачі вона прийшла по допомогу до Вікторії Матієнко. Радник голови обласної ради уважно вислухала Людмилу Олексіївну. Вирішення окремих проблем заявниці вже в роботі радника голови облради.

ПОДІЇ

23 січня о 09.30  відбулось засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

23 січня о 10.30 відбулось засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації 

Січень 2025
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку