ДОПЛАТИ ЛІКАРЯМ ПОВИННІ БУТИ ЗДІЙСНЕНІ З МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ,- МОЗ УКРАЇНИ
06.04.2020
На адресу обласних державних адміністрацій надійшов лист з роз’ясненням від МОЗ України стосовно доплати лікарям, які задіяні в боротьбі з коронавірусом.
В листі зазначається про необхідність переглянути відповідні місцеві бюджети з метою винайдення коштів на здійснення доплат медичним та іншим працівникам й надіслати копії відповідного рішення до МОЗ України.
Нагадаємо, відповідно до рішення 33 – ї позачергової сесії обласної ради більшістю голосів депутатів було підтримано рішення про виділення 10 млн грн. з обласного бюджету на здійснення доплати медичним працівникам.
До сих пір рішення сесії обласної ради не виконується Миколаївською ОДА, про що неодноразово зазначала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович
Антон Вікторович